Wewnętrzne systemy osłonowe, moskitiery

pr5

Wewnętrzne systemy osłonowe, moskitiery

Oferujemy wewnętrne systemy osłonowe firmy MASTER

Rolety okienne materiałowe to najbardziej popularny oraz najłatwiejszy w montażu produkt pozwalający przesłonić okna. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele systemów pozwalających dopasować odpowiednie rozwiązanie w zależności od wielkości, typu okna, oraz preferowanego sposobu montażu. Oferujemy rolety dzień/noc, zaczynając od małogabarytowych takich jak MINI montowanych bezinwazyjnie, poprzez kasetowe takie jak: system M10 dostępne w wielu kolorach, kończąc na wielkogabarytowych modelach w kasecie, jak na przykład M8 pozwalających osłonić duże przeszklenia, montowanych do ścian, sufitu lub we wnękach.

Oferujemy również szeroką gamą materiałów gładkich, wzorzystych, transparentnych, dzień/noc oraz w pełni kryjących tkanin podgumowanych typu Blackout pozwalających wykończyć system zgodnie z potrzebą klienta.

ROLETY DZIEŃ/NOC
Rolety dzień-noc to nowoczesne osłony okienne z ciekawym rozwiązaniem zaciemnienia pomieszczenia. Tkanina rolety zbudowana jest z naprzemiennych pasów materiałów oddzielonych przestrzenią przepuszczającą światło. Podczas zwijania rolety, pasy te efektownie nachodzą na siebie dzięki czemu pozwalają precyzyjnie zaciemnić pomieszczenie.

Nasza oferta rolet dzień/noc zawiera zarówno systemy wolnowiszące jak i kasetkowe których elementy (kasetka i prowadnice) dostępne są w bogatej kolorystyce dopasowanej do najbardziej popularnych oklein okiennych.

Szeroka kolekcja tkanin spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.